Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

1,719
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar,

Burcunuzda hali hazırda gezegenler hareketli. Venüs ve Merkür burcunuzda ilerliyor. Ocak ayında da burcunuzda bir Merkür retrosu oldu. Kendinizi yorgun hissetmiş, bazı şeylerden vazgeçmiş olabilirsiniz bu dönemde. Kendinizi bazı şeylerden geri çekmiş olabilirsiniz. Şubat ayında buradaki enerjiler pozitif hale gelecek. Biraz daha keyifli konularla ilgileneceksiniz. Çünkü Güneş Şubat ayında Kova burcuna geçiyor ve bu parasal konularda bazı avantajlar sağlıyor. Burcunuzda ilerleyen Merkür ve Plüton yakınlaşması da Şubat'ın ilk haftasından sonra açılacak ve rahatlayacak. Daha tutkulu, daha hırslı olacak, enerjinizi geri kazanacaksınız. 

8 Şubat'ta Kova burcunda, kaynaklar alanınızda bir yeni ay olacak. Para ile ilgili olumlu durumlar söz konusu. Sanki kazanç artırıyorsunuz. Çünkü Merkür hemen 14 Şubat'ta Kova burcuna giriş yapıyor. Peşinden Venüs, 17 Şubat'ta Kova burcuna geçiş yapıyor. 

Buna ek olarak Şubat ayı size çok iyi enerjiler getiriyor. Vizyon kazanıyor, hayata bakışınızda olumlu anlamda değişiklikler oluyor. Eğitim, öğrenim ile de ilgili girişimleriniz, yatırımlarınız olabilir. Bu dönemde kendinize yatırım yapabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 

19 Şubat'ta Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor. Balık dost burçlarınız arasında. Seyahatler, yeni başlangıçlar adına hareketlilik olabilir. Yakın çevre iletişiminiz artabilir. 

22 Şubat'ta Başak burcunda bir dolunay olacak. Dolunayın olduğu aksta iletişim, seyahatler, okuma, anlama, yazılı sözlü ifade, bu ifadelerde göstermeniz gereken başarılar söz konusu olabilir. 

Mars; arkadaşlar, dostlar alanınızda ilerliyor. Bu da burcunuzu çok olumlu etkiliyor. Çünkü Akrep ile Oğlak birbirileri ile son derece dost enerjiler içindedir her zaman ama bu ay arkadaşlarınızla özellikle parasal konularda dikkatli olun. Borç alma-verme gibi konulardan uzak durun. Bekletiğiniz gelirlerde tıkanıklık söz konusu olabilir. 

Şubat ayı daha sosyal olmak isteyeceğiniz bir ay olacak. Çünkü Mars, hareket ve enerji getiriyor ama dikkatiniz ve eforunuz kazanç artırmada olmalı. Sevgili Oğlaklar, bir sonraki ayda görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat