Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

9,393
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Ocak 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar, 


Bu ay gözler sizin üzerinizde çünkü Güneş 22 Aralık'tan bu yana sizin burcunuzda ilerliyor. Aynı zamanda Merkür retrosu olacak burcunuzda 5 - 26 Ocak tarihlerinde. Bu dönemde önemli farkındalıklar yaşamanız söz konusu. Kararlarınızı gözde geçirecek, yeni kararlar alacaksınız. 

10 Ocak'ta bir yeni ay gerçekleşecek. Bu da farkındalığınızı ekstra artıracak. Para konuları bu ay sizin için önemli çünkü Merkür retrosu Kova'da başlayıp burcunuzda devam ediyor. Para ile ilgili birtakım gecikmeler yaşanabilir. Özellikle ay sonuna doğru para konuları daha da önem kazanacak. 20 Ocak'ta Güneş'in Kova burcuna geçmesi ile birlikte para konularınız da hareketlenecek. 

Ay genelinde bilinçaltı, sağlık alanında olumlu enerjiler var. Venüs'ün sayesinde bu alanlarda yeni şeyler öğrenebilir, bir sağlık sorununuz varsa tedaviye yönelik olumlu sonuçlanacak girişimlerde bulunabilirsiniz.

Mars, 3 Ocak itibari ile Akrep burcuna geçiyor ve ayı burada tamamlayacak. Akrep burcu sizin arkadaşlık, dostluk ilişkileri alanınızı yönetiyor. Enerjinizi yükseltecek, motivasyonunuzu artıracak insanları yanınıza çekecek. Kariyer ile de ilgili maddi anlamda fırsatlar sağlayacak. 

Mars, kaynak alanında harekete geç, hak ettiklerinin peşine koş diyor. Bu anlamda Mars size hareket getiriyor.

24 Ocak'ta Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Kova - Aslan aksı tetiklenecek. İhtiyaçlarınız, beklentileriniz artacak. Bununla ilgili harekete geçeceksiniz. 

9 Eylül'e kadar Jüpiter sizi destekliyor. Bunu kullanın. Potansiyellerinizi farkına varın, güvenlik sınırlarınıza dikkat ederek yeni şeyler yapmaya odaklanın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat