Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

3,167
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 


Ocak ayında yeteneklerinizle ve gücünüzle dikkat çekebilir, çevrenizden ilgiyle karşılanabilirsiniz. Uzun süredir düşündüğünüz önemli girişimleri başlatmak açısından çok verimli bir süreçtesiniz. Çevrenizden güzel destekler alabilir, kendinizi etkin bir ortaya koyabilirsiniz. Yoğun bir çalışma temposuna girebilir, sorumluluklarınıza öncelik verebilirsiniz. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkileriniz ve ilişkiye yönelik ihtiyaçlarınız ön planda olacaktır. Yaşadığınız belirsizlikler netlik kazanabilir, isteklerinizi gündeme getirebilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı düşünebilir, duygusal yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Duygusal açıdan güvende hissetmek isteyeceğiniz bu süreçte, aile ilişkileriniz gündemde olacaktır. İlişkilerinizde güç çekişmeleri ve takıntılı düşünceler gündeme gelebilir. Bilinçli hareket etmeniz önem kazanacaktır. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. Yakın çevre ve kardeş ilişkilerinizde hareketli bir dönem başlıyor. Sezgilerinizin ve yaratıcılığınızın yüksek olacağı bu süreçte, düşüncelerinizi direk olarak hayata geçirebilirsiniz. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni ay gerçekleşiyor. Maddi konularla ilgili hareketli bir dönem başlıyor. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz projeler gündeme gelebilir, kazançlarınızı artırabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Güvende hissetmeye önem verebilirsiniz. 

21 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında, Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Geçmişte yarım bıraktığınız konuları gündeme getirebilir, eksiklerinizi kapatabilirsiniz. Ödemeleriniz ve hesaplarınız gündemde olacaktır. Bu tarihlerde önemli kararlar almamanız, yeni girişimlerde bulunmamanız önem kazanacaktır. Uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle karşılaşabilir, beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Değerlerinizi ve sahip olduklarınızı, kendi içinize dönerek düşünme ihtiyacı hissedebilirsiniz. 

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat