Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,462
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, mayıs etkileri çalışma ve mesleki alanlarınızı hayli hareketlendiriyor. 1 mayısta bu alanları aktive edecek Merkür, size ticari girişimler, teknolojik bağlantılar, satış ve pazarlama fikirleri ile destek olacak. 12 Mayıs'ta Merkür'e eşlik edecek Mars ile hareketlenecek, hırslanacak ve girişimlere dönük olacaksınız. 21 Mayıs'ta Güneş'in meslek alanınıza geçmesiyle de işinizde liderlik etme, inisiyatif kullanma becerileriniz artıyor. Dolayısı ile ay başından itibaren giderek artan bir tempoya ve iş yüküne sahip olacaksınız. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise sağlığınız. İş yoğunluğu arasında kendinize mutlaka mola verin ve dinlenme vakitlerinizi çalışma ile harcamayın. Uyku düzeninize ve beslenmenize daha fazla dikkat etmeniz gerekmekte. Bu ay sağlığınızda stres kaynaklı omuz ve bel tutulması, sırt ağrıları, boyun fıtığı sıkıntısı ile alerji ve bronşit sorunlarına özen göstermeniz önemli.


Venüs 8 Mayıs'ta karşı burcunuza geçiyor. İlişkiler, aşk hayatınız adına beklentileriniz artarken, aynı zamanda Venüs - Plüton karşıtlığı ile ilişkinizde dönüşüm etkisi de yükselecek. Yürümeyen bir beraberliği bu ay bitirebilirsiniz. İlişkinizde yüzleşmeniz gerekenleri daha korkusuz ve güçlü biçimde ele alacak, olayların üzerine gideceksiniz. Karşı tarafı da zorlayan bu duygusal kararlılığınızı beraberliğinizde önemli adımlar atmanıza neden olabilir. Bu etkiler özellikle 20 - 23 Mayıs arası hayatınızda daha fazla vurgulanabilir. 

19 Mayıs'ta başlayacak Merkür gerilemesi iş ve meslek alanlarında 11 Haziran'a kadar aktif olacak. İş konularında Merkür rötarı ile birlikte dikkatli olmak önemli. Bu tarihle birlikte aniden dikkatinizin daha dağınık olduğunu, kendinizi yorgun hissettiğinizi düşünebilirsiniz. Merkür rötarı sırasında işlerinizi kendinizi zorlamadan ele alın ve mutlaka planlı ilerleyin. Unutkanlıklara, dikkat dağılması ile gelecek sorunlara önem verin. Kontrollerinizi gerekirse iki kere yapın ve bilhassa anlaşma, sözleşmeler gibi sonuçları uzun vadeye yayılacak konuları daha özenli ele alın mümkünse de imza işlerini Merkür rötarı sonrasına bırakın. 

19 Mayıs ile 11 Haziran arası ev alımları, satımları, arabalarla ilgili işler ve teknolojik bağlantılı konular da mümkün olduğu kadar bu aralığa denk getirilmemelidir. Merkür gerilemesi sağlığınız açısından da sizi hassas kılacak. Öncelikle astım, alerji, bronşit, kan sorunları ve sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklarınız varsa gerileme sırasında bu konular aktive olabilir. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat