Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

1,614
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Öncelikle hareketli bir ay olacak. Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak ve Terazi burcunda da ay sonuna doğru bir Ay tutulması gerçekleşecek. Terazi yıldızları haritanızın en tepesinde etkili ve Balık yıldızları da haritanızın 3. burcu. Yani iletişim, yakın çevre, ilişkilerinizle etkili. Genel olarak ayın enerjisine bakıldığında sanki bir yerlere gitme kararı, seyahat etme arzusu, yakın çevrenizin kalabalıklaşması, hareketlenmesi, birtakım önemli kontratların önemli olma durumu var. 

Maddi konularda bir süredir avantajlar yaşıyorsunuz. Güzel destekler almışsınız gibi. Çünkü Venüs ve Merkür kaynaklar alanınızdayken 5 Mart'ta Merkür'ün, 12 Mart'ta da Venüs'ün Balık burcuna geçişi söz konusu olacak. Bu da gösteriyor ki, çevrenin desteği, yakın çevreyle uyum yakalama enerjisi, aynı zamanda da çevre değiştirme enerjisi söz konusu. Demek ki Mart ayı, aslında size genel olarak bir çevre, yakın çevreniz, kardeşleriniz de olabilir, onun hayatında önemli bir konuya başlama gibi durumlar var.

Kiminiz için eğitim konuları ön plana gelebilir. "Bir eğitim alma kararım var, gidiyorum, imzamı atıyorum, başlıyorum" gibi. Çünkü ay sonuna doğru yıldızlar gösteriyor ki hedefleriniz ön plana çıkacak. 20 Mart'ta Güneş'in Koç burcuna geçişi var ve 22 Mart'ta da Merkür Koç burcuna geçecek. Yuva, kökler, aile ön plana gelecek. 23 Mart'ta da Terazi burcunda Ay tutulması olacak. 

Güneşin yuvaya geçişi gösteriyor ki ev konularınız ön planda. 23 Mart'taki Ay tutulması da gösteriyor ki daha hedef odaklısınız. Aslında evde birtakım konular mı değişiyor, ev yaşamınızda bir yenilik mi istiyorsunuz, bir değişim mi istiyorsunuz... Kiminiz de bunu kariyerinizde istiyor gibisiniz. Dolayısıyla özellikle öncü burçta gerçekleşecek Ay tutulması harekete geçirici. Merkür de işin içinde. Hızlı  kararlar alabileceğiniz, aksiyonel olabileceğiniz enerjileri gösterdiği için bunu hedef alanınızda daha çok yaşayacaksınız. Bu anlamda çok aksiyonelsiniz. 

Mars'ın Yay burcunda oluşu, özellikle 6 Mart ve sonrasında biraz içsel motivasyonunuzu aşağı çekebilir. Buna dikkat etmelisiniz. Biraz da sağlığınızla ilgilenmelisiniz. Özellikle Balık burcundaki yıldızlar burcunuzu destekleyecek. Venüs'ün gelişi çevre ilişkilerinizi çok pozitif yöne çekecek ve kardeşler konusu önemli olacak. Ay sonuna doğru yuvada da birtakım değişimler varmış gibi. 

Neşeli, keyifli bir ay diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat