Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

1,032
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu veya yükselen burcu Oğlak olanlar,

Yurtdışı bağlantılı işler, ihracat ve ithalat konuları, yabancı kültürlerle alakalı konular, turizm ve benzer iş kolları, eğitim ve hukuk ağırlıklı işleriniz varsa bu ay dikkatiniz bu alanlara odaklanabilir. Bu konularda çözmeniz veya yürütmeniz gereken projeler açısından mücadele içinde olacak, durmak veya beklemekten ziyade öne geçme isteğinde bulunacaksınız. 

Şartların ay boyunca değişime açık gelişmesi ve kontrolü elde tutmanızın daha zor olmasıyla sabırlı ve sakin durmanız gerekebilir. Ayın ilk yarısı şartları zorlamayın ve ilerlemeyen işleriniz bulunması durumunda meselelerin üzerine gitmeyin. 

18 Kasım'dan itibaren hedef ve planlarınızı daha rahat uygulama şansınız yükselecek. İş ve kariyer etkileriniz açısından bu ay özellikle yeni ay dönemi olan 11 Kasım civarıyla birlikte yeni gelişmeler söz konusu olabilir. 

Duygusal ilişkilerinizde bakış açınız daha çok mantığınız çerçevesinde ilerleyecektir. Her ne kadar ani kararlar alma, sizi yoran veya zorlayan bir ilişkiden uzaklaşma söz konusu olsa da alacağınız kararlarda kalbinizden çok aklınızı dinlemek eğiliminde bulunacaksınız. Kasım ayında romantik olmaktan çok, ilişkinin sorumlulukları, karşı taraftan beklentileriniz daha fazla odaklandığınız noktalar olabilecek. 

Sevgili Oğlaklar, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat