Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,395
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Oğlak burcu kadınları aşırı çalışkan, sorumluluklarını bilen, disiplinli yapıdadırlar. Zaman zaman inatçı davranışlar sergileyebilirler. Aşırı inatçı davranışları karşılarında ilişki yaşadıkları insanların problem yaşamasına sebebiyet verir. Bu anlamda anlayışlı olmayı öğrenmeleri gerekmektedir. 


Empatik olmaktan zaman zaman yoksundurlar. Aşırı çalışmaya merakları, disiplinli olmaları, katı kuralları olması ve zaman zaman soğuk ve mesafeli davranışları yüzünden ilişkilerde problem yaşayabilirler. Oğlak burcu anneleri çocuklarından aşırı derecede sorumluluk beklerler, onlara sorumlu olmayı yüklerler. Fakat bir çocuktan aşırı sorumluluk beklemek zaman zaman çocuğun üzerinde baskı yaratır. Bazen de sevgilerini göstermek konusunda sıkıntı yaşarlar. 

Oğlak burcu kadını sevgisini mesafeli bir şekilde gösterir ya da güzel hediyeler alarak çocuğunu mutlu edeceğini düşünür. Oysaki çocuğun güzel bir gülümsemeye, onunla ilgilenen bir anneye ihtiyacı vardır. Ama oğlak kadınları zaman zaman mesafeli, soğuk davranışlar sergiler ve çocuğunun sadece başarılı ve sorumluluk sahibi olmasına takılır. 

Oğlak burcu kadınlarının öğrenmeleri gereken en önemli şey hayata aşırı derecede sorumluluk sahibi olarak yaklaşmamaktır. Sorumluluklarını bilmek demek hayattan keyfi almamak demek değildir. Hayattan keyif almayı, mutlu olmayı, huzurlu ve güzel bir yaşam sürmeyi kendilerine görev edinmeleri gerekmektedir. Aynı zamanda da insanların onları sevebileceklerine ve insanların da onların sevgilerine ihtiyacı olduğunu anlamaları gerekmektedir. Bu anlamda oğlak burcu kadınlarının katı, soğuk ve mesafeli görünümlerini azıcık sevgi, empati ve şefkate dönüştürmeleri kendileri için olumlu durumlar yaratacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat