Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

1,473
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Oğlak burcu erkekleri aşırı sorumluluk almak isteyen, ciddi, disiplinli yapıdadırlar. Oysa ki hayatı bu kadar sorumlulukla algılamak zaman zaman ilişkilerinde sorunlara sebebiyet verecektir. Aşırı sorumluluk duygusu, katılık, duyguları ifade etmekte güçlük ve mesafeli yaklaşımlar bir ilişkide ciddi problemlere sebebiyet verecektir. 


Oğlak burcu erkekleri çocuklarıyla ilgilenirken aşırı sorumluluk alma eğilimindedirler. Çocuklarına öğrettikleri en önemli şey çalışmanın ve disiplinin önemidir. Zaman zaman çocuklarıyla olan duygusal bağları zayıflar. Katı, mesafeli ve duygusuz yaklaşımları çocuğun sevgi alamamasına sebebiyet verebilir. 

Oğlak burcu erkeklerinin öğrenmesi gereken en önemli şey hayatın sorumluluklar bütünü olmadığıdır. Aşırı sorumluluk almak, duygulardan uzak, mesafeli ve katı yaklaşımlar insanların kendilerinden uzaklaşmasına sebebiyet verecektir. İş ve özel hayatlarında mutlu olmak istiyorlarsa duygularını ifade etmeyi öğrenmeli, insanlarla sıcak ve samimi ilişkiler kurmalı ve hayatın sadece çalışmaktan ibaret olmadığını bilmelidirler. Mutlu huzurlu ve güzel bir hayat sürebilmeleri için hayatın tadını çıkarmak ve azıcık gülümsemek kendilerine iyi gelecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat