Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

3,054
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burçları, Ekim ayı boyunca iş ve kariyer hayatınız ön planda olacak. Geleceği yönelik kararlarınızda gelişmeler yaşayabilir, önemli ve yetkin kişilerden güzel destekler alabilirsiniz.

Oğlak burcu bu ay

5 - 26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Retro ile birlikte geçmişte yaşadığınız olaylar gündeme gelebilir ve olayları çok farklı açılardan gözlemleyebilirsiniz. 

Oğlak burcu özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Oğlak burcu kanalımıza gözatabilirsiniz.

Retro döneminde elektronik aletlerde arızalanmalar, iletişimde gecikmeler ve yanlış anlaşılmalar gündeminizi çok daha fazla meşgul edebilir. Bu anlamda önemli kararlarınızı daha sonraki tarihlere ertelemeniz çok daha olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Özellikle iş hayatınızda yazılı evraklara imza atmadan önce çok dikkat etmeli, anlaşmalar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Bu dönemde uzun süredir görüşmediğiniz insanlarla karşılaşabilir, eski aradaşlarınız ile bir araya gelebilirsiniz.

Olayları çok daha farklı açılardan değerlendirebileceğiniz bu retro sürecinde, daha önce tamamlayamadığınız tüm işleri tamamlama fırsatı bulacaksınız.

Ekim 2014'te Oğlak burcu

8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, ev ve aile hayatınızı ön plana getirecek. Bu tutulma ile birlikte geçmişten gelen alışkanlıklarınızı gözden geçirebilir, bağımlılıklarınızı bırakabilirsiniz. Size zarar veren alışkanlıklarınızı gözden geçirerek, bu süreci çok verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ani gelişen durumlar ve sürpriz gelişmeler tutulmanın ana teması. Aile ilişkilerinizde de bu tür gelişmeler gündeme gelebilir. Karşılaştığınız olaylarda sakinliğinizi korumanız ve ben yerine biz diyerek hareket etmeniz olumlu sonuçlar doğuracaktır.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma arkadaş ortamlarınız ile ilgili yeni konular gündeme getirebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, sosyal çevrenizi genişletebilecek fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Ekim 2014'te Oğlak burcu ile ilgili daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat