Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

759
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar,

Aralık biraz baskıya açık bir aydır. Denge yaratmak durumunda bırakır. Oğlak burcu da bu baskıyı en çok kariyer ve yuva alanında yaşayacak. Dolayısıyla ev hayatınız ve buna paralel olarak da diğer yaşamınızda bazı değişimler, beklenmedik durumlar, iş çevrenizde üstlerinizden aldığınız baskılar sizi biraz bunaltabilir. 

Genel olarak bakıldığında, Güneş'in Yay burcundan geçiyor oluşu da sizi içsel olarak inzivaya çekiyor. Yay yıldızları size biraz yorgun hissettiriyor. Kendinizi bitkin, enerjinizi etkin kullanamıyor gibi hissedebilirsiniz.

10 Aralık'ta Merkür'ün, 22 Aralık'ta da Güneş'in burcunuza geçiyor olması koşuluyla enerjiniz biraz yükselecektir. Bu tarihe kadar gökyüzündeki bu baskıları fazlasıyla hissedeceksiniz. Dolayısıyla, üstlerle olan ilişkilerinizi de, eğer çalıştığınız ortamı seviyor, değiştirme arzunuz yoksa biraz daha dengeli biraz daha sağduyulu olarak atlatmaya çalışmalısınız. Hedefiniz için plan yapıp  harekete geçmek için de bu etkilerden fazlasıyla cesaret alabilirsiniz. Çünkü bu baskılar aynı zamanda harekete geçiricidir. 

Venüs'ün 5 Aralıkta Akrep burcuna geçişi gösteriyor ki, çevrelerden dost enerjiler gelecek, arkadaş çevreniz hareketlenecek, dost enerjiler sizleri yüreklendirecek. Tabii ki şunu unutmamak gerekiyor: Burcunuza geçiş yapacak Güneş, Merkür; Merkür'ün zorlanmaları, dolayısıyla kendinizle ilgili kararlar, bazı şeyleri bitirme, noktalama gibi durumlar enerji olarak başlayacak. Bununla ilgili kararı karşıt burcunuz Yengeç'te 25 Aralık'ta yaşanacak dolunay döneminde almanız söz konusu olabilir. Dolayısıyla Yengeç dolunayı Güneş'in üzerinizde olacağı bir süreçtir. Karşıt burcunuza da Ay'ın ilerleyişi sayesinde ay sonuna doğru ilişkilerinizde, ortak işlerinizde netleşmeler artacak. Ayda biraz baskılar soz konusu olsa da ay sonuna doğru pek çok belirsiz konuyu netleştirebileceksiniz

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat