Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,301
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 


2014 Aralık ayında kalabalık ortamlarda bulunmaktan ziyade kendi içinize dönme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız deneyimleri gözden geçirebilir, ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi belirleyebilirsiniz. Ay sonuna kadar, kontrolünüz dışında gerçekleşen ani olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte; maddi kazançlarınızı ve sahip olduğunuz değerleri korumaya yönelik harekete geçebilirsiniz. Ödemeler ve harcamalar gündemde olacaktır. Maddi konularda mücadele edebilirsiniz. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek; çalışma hayatınızda tempolu ve hareketli günler geçirebilirsiniz. Yeni gerçekler öğrenebilir, belirsiz olduğunuz durumları netleştirebilirsiniz. İşten ayrılmayı düşünen Oğlak burçları için uygun koşullar oluşabilir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hareket etmek isteyebilir, değişken duygulara açık olabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken günlerdesiniz. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Başkalarından gelen maddi gelirlerinizde şanslı gelişmelerle karşılaşmanıza yardım eden Jüpiter, bu süreçte geçmişte kaçırdığınız fırsatları yeniden gündeme getirebilir. Gizemli konularla ilgili yeni bilgiler edinebilir, yeteneklerinizi görme şansı elde edebilirsiniz. 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. Işığınızın ve cazibenizin yükseldiğini hissedebilir, çevrenizden güzel destekler alabilirsiniz. Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Fiziksel görünümünüzle ve imajınızla ilgili değişimleri bu tarihten itibaren gerçekleştirebilirsiniz. Kişisel bakımınıza daha fazla özen göstereceğiniz bir süreç başlıyor. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte; Güneşin Oğlak burcuna girişiyle birlikte hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Yaşamınızı etkileyecek önemli teklifler ve fırsatlar gündeme gelebilir. Hayatınızla ilgili düşündüğünüz her türlü girişimi başlatmak açısından 1 ay boyunca çok verimli bir süreçtesiniz. Gücünüzü ve yetkinliğinizi görünür bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. Ruhsal ve manevi konularla ilgili derinleşmeye başlayacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönem kendi içinize dönerek düşünme ihtiyacı hissedebilir, geçmişte yaptığınız seçimleri ve yaşadığınız tecrübelerin sonuçlarıyla yüzleşebilirsiniz. Gizli düşmanlıklara açık olabilir, insanların farklı yüzlerini görme şansı yakalayabilirsiniz. Size zarar veren alışkanlıklarınızı bırakma kararı alabilir, kişisel ihtiyaçlarınıza ve sağlığınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat