Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,251
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, ay boyunca kazalara, trafiğe, şartların sizin kontrolünüz dışında aniden değişmesine karşı tedbirli olun. Özellikle 10 - 15 Ağustos arasında sabırsız tepkilere daha açık olacaksınız. 

Bu ayın sizin adınıza önemli teması sakin olmak, acele ile adım atmamak ve çalışıyorsanız enerjinizi daha çok işe ve sorumluluklarınıza kaydırmanız diyebilirim. İnisiyatif olmaya yatkın olacaksınız. Yönetmek, idare etmek, organizasyonları ayarlamak adına verimli etkileriniz var.

Bu ay bankacılık işleri, krediler, vergi borçları veya taksitleri, maddi konular sizin adınıza önemli olacak. Özellikle 14 Ağustos'ta gerçekleşecek yeni ay ile değişim etkileriniz tetiklenecek. Maddi konular başta olmak üzere toparlanma, düzeninizi gözden geçirme söz konusu olacak. 

11 Ağustos'ta burç değiştirerek bir yıllık döngüde farklı bir alanınızda seyahate başlayacak Jüpiter, başta yurtdışı konuları, eğitim, hukuksal alanlarda sizi yeni fırsatlarla karşılaştırabilir. Bu alanlarda duran bekleyen işleriniz adına önünüzdeki dönemde sıkıntılarınız yoluna giriyor. 

Bu ay dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta da ilişkileriniz ve duygusal hayatınızla ilgili konular. Öncelikle Ağustos ayı boyunca aşk adına hassas olacaksınız. Seçimler yapma, duygusal hayatınızı yeniden planlama söz konusu olurken, yol ayrımına gelebilirsiniz. Özellikle 13 Ağustos civarında ilişkinizde dikkatli olmak, meseleleri büyütmeden ve akılcı davranarak ilerlemek sizin için önemli diyebilirim. 

Bu ay sağlığınıza özen gösterin özellikle 23 Ağustos'a kadar üreme organlarınız, idrar yoları enfeksiyonları ile genel olarak bağışıklık sisteminize özen göstermelisiniz. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat