Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

950
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, hafta içinde genel olarak karar vermenizde zorlanma, unutkanlıklar, detayları atlama etkilerini açığa çıkardığı için çetrefilli konuları, önemli adımları ve başlangıçları planlamaya özen gösterin. 


Bu hafta Merkür durağan pozisyona geçerken, gerileme sürecinde ki belki de en yoğun etkisini verecek. Merkür rötardan çıkışı sırasında durağan dediğimiz bir aralıkta belli bir süre ilerler. Çarşamba günü bitecek rötar, cuma dahil durağan sürecini devam ettirecek gezegenin karmaşaya neden olmasıyla başta parasal konularınız olmak üzere hafta boyunca dikkatli olmalısınız. Bilhassa sözlü iletişimde vaatlerde bulunmayın ve sözler vermeyin. Bankacılık ve krediler alanlarında işleriniz varsa daha çok önümüzdeki haftaya planlamaya çalışın.

Pazartesi günü kariyer alanlarınızda anlaşmalar yapmaya uygun değil. Özellikle 14:00'dan itibaren yapacağınız her türlü kontak ve sözleşme sonradan durumu tekrar ele almanıza neden olabilir. 

Salı gününden itibaren perşembeye kadar sosyal alanlarınızda yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Başkalarından beklediğiniz bir destek veya yardım varsa, engeller çıkabilir. 

Çarşamba günü herhangi bir konuyu ele almak destekli değil, bugünü daha çok rutin konularla geçiştirin. 

Cumartesi akşam saatlerinden itibaren kendinizi daha rahatlamış hissetmeye başlayacaksınız. Duygusal konular ve kişisel alanlarda işleri bu hafta cumartesi ve pazar ele almak daha doğru olur. Buna kişisel bakımınız da dahil diyebilirim. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat