Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

778
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar,

9 Ocak'ta Merkür ileri hareketine başlıyor. Bilinçaltınızdaki birtakım konular sizi rahatsız ediyorsa, bunlardan kurtulma fırsatı yakalayacaksınız. Gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunlardan haberdar olacağınız bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Bunların dışında hayalinizde yer alan projeleri gerçekleştirmek adına harekete de geçebilirsiniz. 

Merkür, 13 Ocak'tan sonra burç değiştirerek sizin burcunuza geçiş yapıyor. Yeteneklerinizi daha rahat ortaya koyabileceksiniz. Daha fazla aksiyon alıyorsunuz. Kendinizi daha girişken hissedeceksiniz. Projelerinizi ve düşüncelerinizi hayata geçirmek adına daha rahat adım atabileceğiniz, kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. 

Aynı tarihlerde Venüs de Balık burcunda Neptün ile kavuşuyor. İletişiminiz hareketleniyor. Yakın çevrenizde güzel gelişmeler olabilir. Kardeşleriniz, akrabalarınız ve hatta komşularınızın da olacağı bir organizasyon söz konusu olabilir. Belki bir yakın çevre seyahati yapabilirsiniz. 

Eğitim ve öğretim gibi konularda, bilgisel alanlarda bırakmanız gereken birtakım konular varsa, bunları bırakıp size kariyerinizde daha kolay ve hızlı ilerlemenize fayda sağlayacak yeni bilgilere yönelebilirsiniz. Aynı zamanda yakın çevrenizde de bazı değişiklikler yapabilirsiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat