Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,389
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar, 


Yeni dostlar edinmeniz, yeni insanlarla tanışmanız, sosyalleşmeniz gerekiyor. Bunu sağlayacak itici güç çarşamba günü yeni ay ile birlikte geliyor. Ancak yeni ayın etkisini pazartesi gününden itibaren hissedeceksiniz. Üstelik bu yeni dostlar sizin yardım ettiğiniz, yardım etmek zorunda hissettiğiniz insanlar. Uzaklardan, yurtdışından ya da kent dışından tanıdığınız insanları teşviği ile yeni bir sosyal alan oluşturacaksınız. İşte bu alan ilerleyen yıllarda çok işinize yarayacak. 

Perşembe günü Mars burç değiştirecek ve Terazi burcuna yerleşecek. Doğal olarak kariyeriniz ile ilgili çok önemli adımlar atmaya başlayacaksınız. Zaten kariyer konusunda hırslı ve istekli bir burçsunuz, çok çalışkansınız. Bu etki ile birlikte bir miktar daha ileri gideceksiniz. Tekliflere açık olacaksınız, daha fazla risk alacaksınız. Belki de bugüne kadar hiç almadığınız kadar önemli riskler alacaksınız. Ancak bu sırada başkalarının ayağına basmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü Aralık ayının ortalarında Mars başınıza iş açacak bir konuma gelebilir. Başkalarını ezmeden diğer insanlara yardım ederek ilerlemelisiniz. 

Perşembe günü Başak burcuna yerleşen kuzey ay düğümü adeta Jüpiter gibi çalışarak size şans, bolluk ve bereket getirecek. Yurtdışı seyahatleriniz sıklaşabilir, kent dışında olma ihtimaliniz kuvvetlenebilir. Eğitiminiz devam ediyorsa, başarıdan başarıya koşacaksınız ve medya alanında var olma şansı bulacaksınız. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel bir hafta olacak, değerlendirebilmenizi umut ediyorum. Mutlululuk, bolluk, bereket sizinle olsun diyorum. 

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat