Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,244
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar,

Haftanın mali konularda en şanslı burçlarından bir tanesi de sizsiniz. 8 Şubat Pazartesi günü bir yeni ay gerçekleşiyor Kova burcunda. Bu yeni ay size yeni gelirler sağlayacak. Yepyeni bir işe dahil olabilirsiniz. Ekstra gelir kazanabilirsiniz, ikinci işinizi yapabilirsiniz. Her koşulda kazan-kazan günlerindesiniz. Bu hafta cuma gününe kadar para kazanmakla ilgili tüm yenilikleri yapmanızda yarar var. Bu yeniliklerin ailenizden kaynaklı olabileceğini söylemeliyim. Aynı zamanda yeni bir mülkün satışı da size yeni bir gelir kaynağı olacaktır. Ailenizin tüm desteğini alacaksınız tüm hafta boyunca. Ama aynı zamanda kendi kendinize de enerji vereceksiniz. Geçmişte kazandığınız deneyimler bu haftadan itibaren sizin için bir basamak teşkil edecek. Bütün bu güzellikler hayatınızda olup biterken, dostluk, arkadaşlık, idealler alanınızda yolculuk yapan Mars, malesef yeni aya sert bir açı ile bağlanıyor. Arkadaşlarınızla aranızda para problemi ortaya çıkabilir.

Para kazanmak için harcamanız gerekiyorsa, bu hafta yine çok dikkatli olmanız gerekiyor. Öfkenizin dozunu da iyi ayarlamalısınız. Dostlarla aranızda bazı sorunlar oluşacak. Dostluklarınızı bitirmemeli, tam tersine onlarla ortak mücadele alanları belirlemelisiniz, para haricinde. Onun dışında her şey çok olumlu görünüyor. 

Bolluk, bereket, aşk dolu bir hafta diliyorum.

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat