Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

1,108
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta sağlığınız, mesleki konular, iş alanlarınız, meslektaşlarınız ve size bağlı çalışanlarla ilgili konularda hassas bir döneminiz var. 


Merkür gerilemesinin bitmeye hazırlanıyor ve rötarın bitme aralığı aksilikleri ve huzursuzlukları arttırır. Yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir işe başlamak, önemli bir konuyu aktive etmek hafta boyunca destekli değil. Özellikle pazartesi 11:30'a ve çarşamba günü 14:15'e kadar bu etkiye Ay'ın da açısız ilerlemesi eklenecek ki, bu 2 gün adına, verdiğim saatlere kadar yeni bir başlangıç veya önemli bir işi planlamayın. 

Haftanın çarşambaya kadar olan bölümünde yakın çevreniz, arkadaşlarla ilgili konulara daha fazla yönelmeniz gerekebilir. Bu süreçte duygusal açıdan hassas olabilirsiniz, alınganlıklar nedeniyle partnerinizle yanlış anlaşılmalara açık olacağınızı unutmayın. 

Çarşambadan itibaren daha çok ailevi konular, ebeveynleriniz, ev ve yuva konularına odaklanacaksınız. Fiziksel olarak kendinizi hafta ortasından itibaren yormamaya çalışın, işler açısından cumartesiye kadar ilerlemek zor olacağı için şartları boşuna zorlamayın. 

Perşembe günü Ay - Plüton sert açısı nedeniyle özellikle ilişkileriniz adına keskin kararlar almak, işlerinizde kadınlarla ilgili sorunlar yaşamak olası ki, bu hafta sizin adınıza perşembe ve cuma günlerini sakin geçirmek önemli olacak. Cumartesi günü aşk ve ilişkiler alanınıza geçecek olan Ay ile partnerinizle birlikte plan yapmak, vakit geçirmek adına destekli olacaksınız. Ayrıca, çocuklarla ilgili konulara yoğunlaşmak, onlarla vakit geçirmek adına da güzel etkiler söz konusu. Bu haftanın gergin etkilerinin artık rahatlamaya geçeceği hafta sonunu iyi değerlendirmeye gayret edin. 

Sevgili Oğlak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat