Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 8 - 14 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,121
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 8 - 14 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, 


Bu hafta burcunuza geçecek olan Venüs sizi fiziksel olarak dikkat çekici ve iddialı kılacak. İlişkiler alanında hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Venüs burcunuzda yaklaşık 3 haftalık dönemde sizi daha dışa dönük ve beraberliklerinizde yeni gelişmelere açık tutacak. Para alanlarınızda bulunan Mars, dünyevi konularda daha hırslı ve sonuç odaklı ve hedefinize giderken, mücadele etmekten çekinmeyeceğinize işaret etmekte. 

Hafta başı çarşambaya kadar olan dönemde çevrenizle bilhassa üstlerinizle olan diyaloglarınıza da dikkat etmekte fayda var. Bu hafta kendinizi ortaya koyarken, iddialı yaklaşımlar içinde olabilirsiniz. Herhangi bir konuda geri adım atmadan koşulları ele almaya dönük olacaksınız. Bu nedenle hafta boyunca iş ve özel hayatınızda koşulları kontrol etmeye yönelik içgüdünüze sahip çıkmanız ve esnek olmaktan uzaklaşmamanız önemli diyebilirim. 

Bu hafta başlangıç yaparken dikkat etmeniz gereken gün cuma olacak. Haftanın bu son iş günü 15:50 ile 18:20 arasına önemli bir görüşme veya başlangıcı denk getirmeyin. Bu aralık yeni durumları hayata geçirmek için destekli değil. Hafta sonu ise eğer yolculuk planınız varsa uygulayabilirsiniz veya bir süredir almak istediğiniz ama denk getiremediğiniz bir kişisel eğitim programı varsa, hafta sonu bu konuları değerlendirmek adına enerjiler destekleyici olacak. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat