Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 5 - 11 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

1,096
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 5 - 11 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta gerçekleşecek Dolunay etkileri burcunuzla bağlantılı gerçekleşiyor. Öncelikle ortaklı her türlü alanınız adına hareketli bir hafta geçireceksiniz. Başta evlilik, hayat ortağınız, eşiniz veya partnerinizle ilgili konularda bu hafta sizin adınıza tamamlanma, kararlarınızı uygulama ve sonuç alma zamanı diyebilirim. Benzer biçimde eşinizle ilgili ilginç gelişmeler yaşanabilir. 
Eşiniz kendisiyle ilgili önemli bir konuda gelişmelerin olgunlaşmasına şahit olabilir. eğer bekarsanız evlilikle ilgili adım atma veya ilginç bir gelişme yaşamanızda olası. Duygusal olarak dönüşümlere açık etkiler içinde olacaksınız. Ani kararlara dönük olduğunuz için, iş alanlarınızda ticari konulara, iş yerinizde üstlerinizle ilişkilerinize veya iş ortağınızla diyaloglara, ilişkilere dikkat etmekte fayda var. Bu hafta maddi konular açısından da sizin adınıza hareketli etkiler var. Parasal konularda önemli bir gelişme özellikle Dolunay hemen sonrası Çarşamba veya perşembe günü aktive olabilir. Cumadan itibaren ise yurtdışı bağlantıları, eğitim, hukuki konular, seyahatlerle ilgili alanlarda aktivasyonuz artıyor. Hafta sonu yaşadığınız yerden uzaklaşmak, farklı etkinlikler içinde olmak sizin adınıza destekli olacak. Ev dışında planlama yapmak hafta sonu için daha uygun duruyor. Sevgili Oğlak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat