Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

693
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Bu da birtakım konuların sonlandığını, netleştiğini bize gösteriyor. 

Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Özellikle yakın çevre ilişkilerinizdeki diyaloglarınızda sizi yaralayan birtakım konular varsa, bunlar gündeme gelecektir ve bunları şifalandırmak adına destekler göreceksiniz. 

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Yakın çevre ilişkilerinizde diyaloglarınızda diplomasi yoluyla isteklerinizi elde edebilirsiniz. Uzlaşma, anlaşmalar gündeme gelebilir. Bazı konuların da sonlanacağı anlamına gelebilir. 

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. İç dünyanızda kendinizi çok cesur ve girişken hissedeceksiniz. Harekete geçiyorsunuz, fikirlerinizi gerçekleştirmek adına başlangıçlar yapıyorsunuz. Venüs de Koç burcunda. İlişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilir, yaşadığınız ortamı güzelleştirebilirsiniz. Taşınabilir veya taşınmak istiyor ancak harekete geçemiyorsanız Koç burcu enerjisi ile artık harekete geçebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat