Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

975
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, pazartesi günü gerçekleşecek dolunay sizi arkadaşlar, sosyal alanlar ve genel olarak hedefleriniz ve arzularınız konusunda harekete geçirecek. Beklettiğiniz ama bir şekilde geride tuttuğunuz kişisel konularınızla alakalı bu hafta önemli değişimler olabilir. 


Dolunay günleri ve takip eden bir gün sonrası beklemede kalmak önemlidir. Dolunay süreçleri duygusal ve fiziksel olarak enerjimizin yükselmesine ve duygularımızla hareket etmemize neden olur. 

Bu hafta pazartesi ve salı günleri daha çok beklemede kalmak doğru olur. Duygusal konularda perşembe günü hassas etkiler içinde olabilirsiniz. Hem özel ilişkilerinizde, hem de iş ve mesleki konularda sabrettiğiniz alanlarda tahammülsüz ve tepkisel olabilirsiniz. 

Çarşamba ve perşembe günleri duygusal olarak karışık etkileriniz var. Çabuk alınma, yanlış anlaşılmalara açık olma söz konusu ki meseleleri kişiselleştirmeyin. 

Cuma günü burcunuza geçen Ay ile rahatlayacak ve kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Cuma günü kişisel konularınıza zaman ayırma, kendinizi şımartmak için güzel bir gün. 

Cumartesi burcunuzda kavuşum yapacak Ay ve Plüton tutkularınızı arttırırken, sorun çıkarmaya eğilimli olmanıza neden olabilir. Cumartesi gününü açık havada veya spor ile geçirmek doğru olur. O gün kendinizle kalmayın ve oyalanmaya, dikkatinizi sevdiğiniz ve keyif aldığınız işlere vermeye çalışın. 

Sevgili Oğlak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat