Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,514
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar, 


Bu hafta otorite konumundaki kişilere ders verme eğiliminde olacaksınız. Aile bireylerinden biri ile ilgili sorunların çözümleyicisi siz olacaksınız. Bu nedenle otorite figürlerine ders vereceksiniz. Onlar için de önemli bir deneyim olacak biz kazanan durumuna geçeceksiniz. Ancak sizin tarafınızda da bazı olumsuzluklar olabilir. Yakın çevrenizden birilerinin yaratacağı düş kırıklığı sizi karamsarlığa götürebilir. İçinizdeki karamsarlık ve başkalarına karşı hissedeceğiniz güvensizlik işte bu insanlar olacak.

Bu hafta hafta sonuna kadar problemlerin çözümü ile uğraşacaksınız ancak haftanın yine en güçlü burcu sizsiniz. Hafta sonundan itibaren Venüs Akrep burcuna yerleşecek. Venüs'ün bu geçişi ile birlikte arkadaşlıklarınız yeniden canlanacak. Özellikle kız arkadaşlarınız ile daha çok görüşmeye başlayacaksınız. Bu sayede yakın çevreniz ile ilişkileriniz düzelecek. Eğer kitap yazmak, sunum yapmak gibi niyetleriniz varsa yine gelecek haftadan itibaren eserlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu nedenle dostlukları çok iyi değerlendirmeniz, yaşamanız gereken bir haftadasınız. Bu hafta sonundan itibaren tüm yatırımınız idealleriniz ve arkadaşlıklarınıza dair olmalı. Huzur dolu bir hafta diliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat