Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

877
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, Bu hafta kaygan bir zeminde ilerleyen enerjilere rağmen, sağduyulu ve planlı olmaya yatkın etkileriniz söz konusu. Burcunuzda seyahat eden Mars, sizi aktif ve hareketli kılarken, bir yandan da mantığınızla adım atmaya, durumları çok yönlü değerlendirmeye açık etkilerle korunacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta

Hafta başı iç huzursuzluklara, koşulların aniden yön değiştirmesine neden olabilecek etkiler, içsel dengelerinizi iyi oturtmanız ve gereksiz huzursuzluklarla kendinizi ve zihninizi yormamak gerekliliğini de vurguluyor. Her şeyi fazlasıyla ciddiye alma, planlı hareket etme arzunuz ani değişimler karşısında huzursuz olmanıza yol açabilir. 

Perşembeden itibaren sizin adınıza daha akıcı etkilere geçecek olan enerjiler, rahatlamanıza ve koşulları zorlamadan durumları ele almanıza destek verecek. Bu nedenle bu hafta önemli bir gelişme veya adımı, iş konularınızı daha çok perşembe gününe denk getirmek doğru olur. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda cumayı başlangıçlar yapmadan, daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. Hafta sonu sosyal alanlar hareketlenirken, partnerinizle zaman geçirmeye dönük olacaksınız. Birlikteliğiniz adına hafta sonu iletişime açık olacağınız etkiler, haftanın gerginliğini üzerinizden atmak için iyi bir fırsat olabilir. 

Sevgili Oğlak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat