Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

1,530
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Bütün hafta boyunca Güneş ve Neptün buluşuyorlar. Yakın çevrenizi değiştirebilirsiniz, onların sayesinde bir düşünüzü gerçekleştirebilirsiniz, reklam ve sunum çalışmalarınızı son derecede başarılı olabilirsiniz, kendi planlarınızı sil baştan yaratabilirsiniz ya da bir kitap yazabilirsiniz. Yapmak istediğiniz her neyse başarıya oluşacak.

Pazar günü dikkatli olunması gereken bir gün. Mars ve Ay Akrep burcunda buluşuyorlar ve böylece dostlarınızdan biri sizinle tartışmak isteyebilir, dostlarınızın problemleri size yansıyabilir. Pazartesi gününüzü yalnız geçirmeye çalışmakta fayda var. 

Cuma günü burcunuzda Plüton'la Ay buluşuyorlar. Uzun süredir Plüton ve Uranüs açısının etkisi altındasınız. Çok sert bir dönem yaşıyorsunuz. Hayatınızda köklü değişiklikler gerçekleşiyor, ev ve aile yaşamınız değişiyor, evinizden uzaklara gitmek zorunda kalıyorsunuz. Belki de yavaş yavaş seyahatlerin içine çekiliyorsunuz. 

Cuma günü bir kere daha problemler tetiklenecek, çözüm bulmakta acele etmeyin. Çünkü mali konularda alacağınız bir müjde sorunların çözümü olacak, ailenizden birini de olumlu etkileyecek. Bütün sorunlar pazar günü çözüme ulaşıyor olacak sevgili Oğlaklar.

Güzel bir hafta diliyorum. Bolluk, bereket, huzur her şey sizinle olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat