Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,327
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Özellikle yakın çevre ilişkileriniz çok aktif. İletişiminizi çok etkin bir şekilde kullanıyorsunuz. Sosyal medyada aktif olmak istiyorsunuz. Yakın çevrenizle güzel vakitler geçirirken belki bu alanda tanışacağınız yeni bir insanla flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Fakat olayları akışa bırakarak rahat bir şekilde ilerlemek istediğiniz bu haftada bu enerjiye, Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. İnsanlara açmadığınız, daha geri planda hissettiğiniz, özgürleşmek adına daha spontan hareket etmek istediğiniz istekleriniz bu akışa bıraktığınız enerji ile çatışacak. Gıyabınızda dönen işlerin farkına varabilirsiniz, geri planda size güçlü birileri destek verebilir. Bu iki enerjinin getirdiği sorunları iyi analiz eder, sorunları çözmek adına adım atarsanız hem özgürleşmek adına bilinçaltınızdaki korkuları aşacak hem de arkanıza yakın çevrenizdeki insanların desteğini alacaksınız. 

Akrep burcundaki Jüpiter'in Balık burcundaki stelyuma bir üçgen açısı mevcut bu hafta. Sorunları çözmek için adım atarsanız sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan destekler ve yardımlar göreceksiniz. Gelecekle ilgili birtakım güzel haberler alabilirsiniz. 

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle sosyal medyada aktif olabilir, uzaktaki akrabalarınızdan güzel haberler alabilir, kendi hayat görüşünüzü sorgulayabilirsiniz. Dolunay ile birlikte bazı stresli anlar yaşasanız da bunların devamında güzel farkındalıklar sizi bekliyor olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat