Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,038
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta ilişkiler, duygusal alanlarınız, çocuklar, çocuklarınızın eğitim konuları genel olarak sizin için odaklanacağınız konular arasında olacak. İlişkilerinizde güven duygusu, partneriniz veya eşinizden size destek olmasını beklemeniz veya kendinizi ilişkinizle ilgili sorgulamanız, beraberlikte değerinizi bilme isteğinizi tartacağınız, duygusal dalgalanmalara açık bir hafta yaşamanız söz konusu. Bu süreçte özellikle perşembeye kadar olan dönemde beraberliğinizde fazla sorgulayan bir tutum, karşı taraf ile gerginlikler yaşamanıza neden olabilir dikkat etmekte fayda var. 


Cuma günü para alanınızda kavuşum yapacak olan Merkür - Güneş enerjisi, parasal konularda şanslı olacağınız etkileri aktive ederken, kendinizi ifade etmenizi, sözlü iletşimlerde becerikli ve ikna edici olmanıza destek verecek. 

Bu hafta parasal konularda ve önemli işleriniz için cuma gününü planlayabilirseniz daha destekli olursunuz. İletişim alanınıza geçen Venüs ile çarşambadan itibaren yaklaşık 3 haftalık süreçte, haberleşme, görüşme, dışarıya daha dönük olacağınız etkileriniz var. Arabuluculuk yaparak yakın çevrenizdeki bir gerginliği düzeltmekte söz konusu. Eğer yazma üzerine bir işiniz veya hobiniz varsa, bu dönemde oldukça verimli işler çıkarmanız olası. Venüs transiti boyunca sanal aşklara, ilişkilere de dikkat etmekte fayda var. Ayrıca bu transit size daha önce tanıdığınız biri ile sosyal medya üzerinden yeniden görüşme imkanı da verebilir. 

Cumartesi gününden itibaren karşı burcunuza geçecek olan Ay ilişkiler alanınızı hafta sonu boyunca faal tutacak. 

Sevgili Oğlak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat