Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

817
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 

Geçen haftanın yorgunluğunu atamamış ve "ne çabuk pazartesi oldu ben daha dinlenememiştim" diyenlerinizi duyar gibiyim. Yapılacak çok işiniz var ve sorumluluklarınızın arttığı hareketli bir dönemdesiniz. Bu yüzden fazla çalışıyor, fazla yoruluyorsunuz. Bazılarınız hâlâ evde olup hem dinlenmek hem de kendi kendilerine kalıp planlama yapmak istiyor olabilir. 

Bu hafta aşk ve flört konularınız da gayet hareketli görünüyor. Ancak çocuklarınızla ilgili birtakım problemler çıkabilir.

28 Nisan Perşembe günü Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek bu retro dönemi boyunca iletişim ve haberleşme konularına dikkat etmelisiniz. Elektronik aletlerde bozukluklar olabilir. Yaptığınız işlerin tekrar dönüp kontrol edilmesi gerebilir. Çocuklarla ilgili "bitti, hallettik" dediğiniz şeyler tekrar sorun yaratabilir. 

Aşk hayatınıza gelecek olursak... Aşk hayatınızda seviliyorsunuz. Sevdiğiniz kişi size değer veriyor ve aranızdaki aşk göz kamaştırıyor. Maşallah diyelim. Bir sonraki hafta görüşünceye kadar sağlık ve sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat