Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,047
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Şöyle bir düşünce var zihninizde: Herkes arkamdan iş çeviriyor, kuyumu kazmaya çalışıyor, sevdiğim insan bile bazen benimle çelişiyor" Zaman zaman bunu dediğinizi duyar gibiyim. Uykularınız normal seyirde gitmiyor ve kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Bunun sebebi öncelikli olarak tabii ki yönetici gezegeniniz Satürn'ün geri planda yani 12. evinizde kalıyor oluşu. Üstelik şu anda bir de üstüne üstlük retro pozisyonda. Yani bu düşüncelere sahip olmanız normal. 

Haftaya Ay Yay burcunda başlıyoruz. Rüyalarınız mesajlı ve bilinçaltınız yoğun bir şekilde çalışıyor. Hafta ortasında daha motive ve sakin olacaksınız Kendinizi işinize gücünüze vererek bu düşüncelerden sıyrılmaya çalışın.

Merkür artık retrodan çıktı ve düz harekete geçti. Bu durum sizi birtakım problemlerden arındırıyor. Aşk ve flörtlerinizle ilişkileriniz daha normal seyrinde akmaya başlayabilir. Çocuğunuz varsa ilişkiniz güçlenebilir bu dönemden itibaren. Onun bir başarısı sizi de onurlandırabilir.

Bu hafta Venüs burç değiştirerek İkizler'e geçiş yaptı. Günlük işlerinizde çalışırken daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline bürüneceksiniz. Eğer yalnızsanız belki de aradığınız kişiyle tanışabileme ihtimaliniz güçleniyor olacak sevgili Oğlaklar. Hafta sonunda iş düşünmek istemeyecek fakat arkadaşlarınızla olmayı da tercih etmeyecek, bambaşka bir tecrübe yaşayacaksınız. Bu size kalsın.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat