Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,106
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, hafta başı eğitim, yolculuklar, kişisel gelişim alanlarınızı aktive edecek olan enerjiler,  bu alanlarda yapmanız gereken plan ve organizasyonlar adına sizi destekliyor. 

Oğlak burcu bu hafta

Çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay, kariyer ve iş alanlarınızda yeni gelişmeleri ve fırsatları getirebilir. Eşiniz veya partnerinizle ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz, sonuçları sizi ve eşinizi, partnerinizi etkileyecek konularda beklentileriniz varsa, durumlar Yeni Ay'ın başlatan enerjileri ile aniden aktive olabilir. Yeni Ay, sizin adınıza, ticari konular, ortaklı işleriniz, eşinizle ilgili konular adına hayatınıza yeni bir ivme getirebilir. 

Diğer yandan tam Yeni Ay günleri yeni başlangıçlar ve önemli adımlar için değildir. Bu nedenle bu hafta başlatmanız gereken durumları çarşamba gününe almayın ve harekete geçmek için perşembeyi bekleyin. 

Cuma akşam saatlerinden itibaren burç değiştirerek sosyal alanlarınızı aktive edecek olan Ay, arkadaşlarla vakit geçirmek ve sosyal alanlarda olmak adına hafta sonu yapacağınız planları destekliyor. Bu hafta sonu evde kendi başınıza olmak yerine daha dışa dönük olmayı tercih etmeniz doğru olur.

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat