Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

2,811
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar,

Bu hafta bir miktar sert etkiler altındasınız. 23 Mart 2016 Çarşamba günü olacak dolunay Ay tutulması Terazi burcunda gerçekleşecek ve burcunuzu dolaylı olarak sert bir açı ile etkileyecek. Burcunuzda yol alan Plüton'un ayrıca Uranüs ile kare açısı devam ediyor. Yani aile alanındaki gerginlikler bu hafta da sürüyor olacak. 

22 Mart 2016 Salı gününden itibaren aile-yuva alanınıza geçiş yapan Merkür, ailenizle oturup açık ve direkt konuşmalar yapmanıza olanak sağlayacak. Ancak bu konuşmalar kariyerinizle vedalaşmanıza da neden olabilir. Onların önerisi doğrultusunda kariyerinize veda edeceksiniz gibi görünüyor. Dolunay Ay tutulması gelecek ile ilgili planlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Belki bulunduğunuz kentten ve konumdan olabildiğince uzaklara gideceksiniz. Çünkü Jüpiter bu olanağı size sağlamaya hazırlanıyor. Belki şu anda değil ama ön hazırlıkları 21 - 27 Mart haftasında yapıyor olmalısınız çünkü kendinizde o gücü bulacaksınız. Burcunuzda yolculuk yapan Plüton sizi destekliyor olacak. 

Değerlendirebilenler için güzel bir hafta ve sizin için son derece dikkatli olunması gereken ama sonucunda başarıdan başarıya koşabileceğiniz bir hafta. 

Herkese sağlık, mutluluk, bolluk, bereket ve aşk dolu günler diliyorum. 
Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat