Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

713
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 2016'da sağlık alanında nelere dikkat etmeli?

Bu sene genel olarak dikkat etmeniz gereken sağlık etkileriniz içinde başta üreme organları ve bağlantılı hormonlar gelmekte. Üriner enfeksiyonlara da dikkat etmeli, yaz aylarında başkalarıyla kullanacağınız ortak alanlarla bağlantılı havuz, duş gibi yerlerin hijyenine önem vermelisiniz. 

Cilt ve bağlantılı egzama ve benzeri rahatsızlıklara yine önem vermek, belirtileri ihmal etmeden tedavi ettirmeniz yerinde olur. Sinir sisteminiz ve stres kaynaklı ruhsal yorgunlar da yine sağlığınız açısından risk faktörü taşıyan konular içinde. Ruhsal dengelerinize, enerjilerinizin blokajlarına dikkat ederek, yıl boyunca fiziksel bakımınız kadar iç dengelerinize de önem vermelisiniz. 

Bu yıl yiyecekler ve başkalarıyla kullandığınız ortak alanlardan gelebilecek enfeksiyon ve virüslere eğilimli olacağınızı unutmayın ve hijyene genel ortamların tamamında özen gösterin. Yurtdışı seyahatlerine giderseniz, yine bedeninizin alışık olmadığı beslenme düzenlerine karşı tedbirli olmak yerinde olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat