Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 2016'da neler yaşayacak?

4,554
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 2016'da neler yaşayacak?

2016 yılı ilk yarısı elde edeceklerinizi mücadele ile sonuçlandırma yönelik olurken, değişen koşullara adapte olmaya çalışarak, kendinizi güvende hissetmekte zorlanabilirsiniz. Güven duygusu bu yıl önemli temanız olacak. Arkadaşlar, sosyal ilişkileriniz, çevrenizle ilgili konular odaklandığınız alanlar olacak. Aile büyükleri veya ebeveynlerinizle ilgili 2015 ikinci yarısı başlayan konu ve sorunlar bu yılın ilk yarısı da devam edecek. 

2016 senesi keskin etkiler barındırmakta. Yılın ilk yarısı bazı sıkıntılar ve çözmeniz gerekenler vurgulu olmaya devam ederken, yılın ikinci yarısı, özellikle Ağustos sonu ve Eylül'le birlikte şartlar, hayat olayları ve beklentilerinize ulaşma etkileriniz çok daha rahat ve akıcı durumlara yerini bırakacak. 

Bu sene yurtdışı ve yabancılarla olan temaslar, eğitim konuları, akademik çalışmalar, turizmle bağlantılı işler, yolculuklar, iş veya özel geziler bilhassa yaz sonuyla birlikte hareketlenen alanlarınız olacak. Yılın ikinci yarısı ve sonbaharla birlikte sık yolculuk yapmak, şehir dışı veya ülke dışı seyahat etmek, işle bağlantılı veya turistik sebeplerle gidilecek yerler açısından hayli hareketli olacaksınız. Yılın ilk yarısı ev ve domestik alanlarınız öne çıkarken, ebeveynler, aile büyükleri ve onların sağlık ve benzer konuları ile çevrenizle ilgili sorumluluklar omuzlarında olabilir. Bu etki özellikle bahar aylarında içsel olarak bunalmanıza veya kendi isteklerinizi yapamıyor ve kısıtlanıyor gibi hissetmenize neden olabilir. 

2016 yılında güçlü organizasyon yönünüz, krizler karşısında durumları kontrol etme yeteneğiniz adeta sınanacak. Bu sene Mart ile Mayıs arası duygusal, içsel ve fiziksel olarak kendinizi mümkün olduğu kadar sakin ve esnek tutmaya çalışmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeli, durumları ele alırken yaşanılan dönemin geçici bir süreç olduğunu ve çok daha yapıcı ve bereketli, kısmetli bir döneme doğru gittiğinizi içselleştirmeye çalışarak hayata bakmanız her yönden doğru olacaktır. 

Yılın ilk yarısı şartları zorlamayın ve beklentilerinizi yüksek tutmayın. Bu dönem daha çok sahip olduklarınızı koruma, defansta kalma ve dengeyi kurmaya ağırlık vermek gerekliliği göstermekte. Yılın ikinci yarısına kadar olan dönemde gerek kariyerde, gerekse güncel hayatınız ve aşk açısından unutmayın ki şartları belirlemekte zorlanabileceksiniz. Bu süreç tamamen zor veya sıkıntılı değil elbette ama genel etkiler, korunmak, güvende kalmak ve durumları zorlamadan ilerlemek, yani gitmeyen noktaları bir süre bekletmek şeklinde olmalıdır. 

2016 yılının ilk yarısı özellikle Mart ile Temmuz arasında art arda gelen gezegen gerilemeleri genel olarak ilerlemekte ve sonuç almakta zorlanma verecektir. Gezegen gerilemesi dönemleri enerjilerin bloke olarak içe dönmesine neden olur ki bu etki yılın ilk yarısı, aile, ev, gayrimenkul, giderlerin artması, eski borç veya giderlerin gündeme gelmesin yanı sıra sigorta, vergi borçları gibi konularda oldukça dikkatli olunması gerektiğini vurgulamakta. Kamu ile yaptığınız işler, kamu alacak veya borçlarınız vergi ve benzeri konularda 2016 yılı ilk yarısı ağırlıklı olmak üzere yıl boyunca planlı, dikkatli ve organize olmaya özen gösterin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat