Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

805
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta rutinde devam eden konuları değiştirme, farklı arayışlara girme eğilimleriniz dolunayın duygusal olarak sizi yüksek tutmasıyla bir anlamda tetiklenecek. Rutinden sıkılma ve artık kendi hayatınızla ilgili bir çok alanda değişime gitme adına cesur adımlar atma hevesiniz artabilir. 


Dolunay dönemleri duyguları daha abartılı yaşama, tutkuların artması söz konusudur. Ancak bu tip dönemlerde hem fiziksel olarak kendimizi zorlamak, hemde duygusal alanlarda fevri tepkiler vermek sakıncalıdır.

Bu hafta çarşamba günü gerçekleşecek dolunay duygusal karmaşalara daha açık ve kendinizi ifade ederken abartılı davranma eğilimlerini de körükleyeceği için düşünmeden hareket etmeyin. Güncel hayatınızda ise maddi konular, başkalarından beklediğiniz parasal kazançlar adına dolunay size güzel fırsatlar ve sonuçlar getirebilir. Hallolmasını beklediğiniz parasal bir konuda gelişmeler sonuç almanıza destek verebilir. Bankacılık işlerinizde beklediğiniz bir kredi, resmi bir başvurunuz, çözümlenmemiş bir alacağınızla ilgili gelişme kaydedebilirsiniz. 

Cuma gününden itibaren ertelediğiniz bir kurs, seminer veya eğitim programıyla ilgili karar almak, uygulamaya geçmek olası olacak. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat