Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,194
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Güneş Kova burcuna çarşamba günü yerleşecek ve çarşamba gününe kadar burcunuzda kalacak. Bunun anlamı çarşambaya kadar kendinizle, görüşünüzle, dünya görüşünüzle ve kişisel sitilinizle ilgilenin.

Çarşamba günü itibaren özgüvenizde ve para durumunuzla ilgilenin. Çarşambadan itibaren önemli bir gökyüzü olayı gündeme geliyor. Cumartesi günü Aslan burcunda, giderler alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay etkisini yine çarşamba gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız.

Bir kredi borcumuz varsa tamamlayıp kapatabileceksiniz. Çarşambadan itibaren hafta sonuna kadar ve önünüzdeki hafta içerecek bu etki borçlarınızı ödemenizi, riskli yatırmalarınızı yenilemenizi sağlayacak. Aynı zamanda kendinize daha fazla güvenmeye başlayabilir, sponsorlarla olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. 

Tamamen olumlu bir dolunay ancak dolunay sırasında burcunuzda Plüton ve Merkür kavuşumu gerçekleşiyor. Merkür geri gittiği için köklü değişiklikler ortaya çıkarabileceksiniz. Ancak bu değişiklikler ne sizi ne de başkalarını mutlu etmeyecek. Çünkü Merkür Plüton kavuşumu sizin ağzınızdan çıkacak herhangi bir cümlelerinizin başkalarının hayatına son derece olumsuz bir şekilde değiştirebileceğini, herhangi bir davranışınızın başkalarının hayatına zarar vermesini ifade ediyor. 

Bu hafta bu konuda dikkatli olmalı, başkalarının üstünde baskı kurmamalısınız. Onun dışında genellikle güzel bir hafta. 

Sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat