Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,097
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta ilişki ve aşk alanınızda pazartesi günü gerçekleşecek Yeni ay hafta boyunca dikkatinizin aşk ve ilişki konularına yoğunlaşmasını sağlayacak. Diğer yandan çocuklar, hobileriniz, kişisel konular adına da bu hafta hareketli olabilirsiniz. Pazartesi günü öğlen 12.30'a kadar ay açısız olacak, haftanın ilk günü herhangi bir konuda öğle saatlerine kadar yeni bir başlangıç yapmayın. İşlerinizi 12.30 dan itibaren planlayın. Benzer bir etki Çarşamba günü de var. Çarşamba günü 17.00'ye kadar açısız olan ay nedeniyle yeni bir başlangıç desteklenmiyor.

Salı günü başlayacak Merkür gerilemesi mesleki konularda ve sağlığınızda etkin olacak. Gündelik konularda Salı gününden itibaren bazı aksilikler söz konusu olabilir. Unutkanlıklar, gözden kaçan detaylar, iş anlaşmaları ve her türlü sözleşme adına dikkatli olmalısınız. İşinizde veya gündelik konularda kullanacağınız elektronik eşyalar, cep telefonları, bilgisayar alımlarında bu hafta enerjiler uygun değil.  Bu tip alımlarda aletler sonradan teknik sorunlar çıkarabilir. 

Cumadan itibaren iş alanlarınıza geçecek olan güneş, sizi iş konularında daha aktif ve hırslı, sonuç odaklı, sabırsız kılabilir. Meslektaşlarınızla ilişkinize, diyaloglarınıza, size bağlı çalışanlar veya hizmet edenlerle ilgili sorunlara dikkat edin. 

Aşk ve ilişkiler açısından Perşembe ve Cuma günleri daha uygun olacaksınız. İlişkinizle ilgili bir durumu ele almak, çözmek, aydınlatmak, sonuca ulaşmak adına perşembe ve Cuma günlerini kullanmanızı tavsiye ederim. Partnerinizle buluşma, görüşme açısından da bu iki gün daha uygun diyebilirim.

Sağlığınızda ise bu hafta bronşit, öksürük, alerjik nezleler, göz nezlesi, omuzlarla ilgili sorunlara özen gösterin. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta söz konusu.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat