Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

815
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar,

Başkaları ile iletişiminiz çarşambadan cumartesi gününe kadar problemli alanınız olacak. İletişim araçlarınız; cep telefonunuzdan arabanıza kadar hemen hemen her şeyiniz çarşamba gününden cumartesiye kadar arıza çıkarabilir ancak bozulan iletişim araçlarınızı tamire götürmek için acele etmeyin, çünkü cumartesiden itibaren birçok problem kendiliğinden düzelecek. Yine iletişim problemleri, yakın çevrenizle anlaşmalar anlaşmazlığa dönüşebilir. Ancak bunları düzeltmek için de acele etmeyin. Çünkü cumartesi gününden itibaren çarşamba gününde başlayan hayal kırıklıkları tam tersi istikamette yol alacak ve özürlere dönüşecek, içiniz tamamen rahatlayacak. 

Dinlenmek için çok iyi bir dönemdesiniz. Hafta sonundan itibaren her şeyden uzaklaşabilirsiniz. Merkür ve Güneş art arda 12. evinize yerleşecek ve başka kültürlere karşı ilginiz artacak. Bu kültürlerden inanç ile ilgili olanlar biraz daha fazla ilginizi çekecek. Özellikle hafta içerisinde yoga, meditasyon gibi alanlara yoğun ilgi gösterebilirsiniz. 

Güzel bir hafta sonu yaşayacaksınız. Bu anlamda iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Çünkü bu hafta sonu kendinize yapacağınız yatırımlar gelecekte hem dış görünüşünüze, hem kariyerinize, hem de evlilik hayatınıza yansıyacak. Güzel bir hafta, bolluk, bereket ve huzur diliyorum. Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat