Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

1,262
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Haftanın mali konularda en şanslı burçlarından birisisiniz. Venüs çarşamba günü para alanıza geçiş yapacak ve çarşambaya kadar burcunuzda konaklayacak. Eğer görüşünüzle ilgili değişikler yapmak istiyorsanız çarşamba gününe kadar bunları gerçekleştirebilirsiniz.Örneğin saç renginizi değiştirebilirsiniz. 

Çarşambadan itibaren para kazanmaya odaklanmış olacaksınız ve beklediğinizin daha üstünde kazanabileceksiniz. Eğer gelirleriniz sabitse avantajlı alışverişler yapabileceksiniz. Yani alırken kâra geçeceksiniz.

Cuma günü Güneş Balık burcuna geçiş yapacak ve yakın çevrenizdeki ilişkileriniz tekrar iyileşmeye başlayacak. Küçük küçük seyahatler planlayabilir, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Son derece seveceğiniz yerlere doğru yol alacaksınız. Aynı zamanda sunum, kendinizi tanıtma, kitap yazma gibi çalışmalara da yine cumadan itibaren zaman ayırabileceksiniz. Hatta bunlar sizi daha motive edecek.

Gelecek hafta dostunuz Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisini siz de diğer tüm burçlar gibi bu hafta çarşamba gününden itibaren hissediyor olacaksınız. 
Uzak yerlere yeni seyahatler planlayacaksınız, yurt dışıyla ticari ilişkiler geliştirebileceksiniz ya da yeni bir eğitim alanında var olacaksınız. Bütün bunlar geçmişten bu yana süregeliyorsa bu hafta sonlanma ve tamamlanma yaratabileceksiniz.

Değerlendirebilenler için güzel bir hafta. Keyifli, huzurlu günler, bolluk ve bereket diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat