Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

926
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, 


Hafta başı kariyer ve iş alanlarınıza yönelik olacak, iş konularında yoğun bir tempo yaşayabileceksiniz. Diğer yandan burcunuzda konaklayan Venüs'ün Plüton ile yapacağı kavuşum bilhassa cumadan itibaren ilişkiler ve özel alanlarınızda daha tutkulu ve iddialı olmanıza neden olabilir. Bu süreç özellikle ilişkilerinizle ilgili gelişmeleri iyi idare etmeniz gerektiğini vurgulamakta. 

Bu hafta atacağınız adımlara dikkat etmekte fayda var. Aşk ve ilişkiler alanlarınız ağırlıklı olmak üzere durumlar kontrolünüzden çıkabilir veya tahmin edemeyeceğiniz noktaya varabilir. Bu nedenle hafta boyunca genel olarak her konuda fazla inatçı ve ısrarlı olmak sizin adınıza doğru olmaz. Meseleleri fazla büyütmeden ve zorlamadan ele almaya gayret edin. 

Bu hafta Çarşamba günü sabah 8.40 ile akşam 17.50 arasında açısız ilerleyecek olan Ay, yeni başlangıçlar yapmamak gerektiğini vurguluyor. Bugünü daha çok rutin işlerle geçirmeye bakın zira Ay bu pozisyonda iken başlatacağınız işlerde sonrasında sonuç almanız oldukça zor olabilir. 

Bu hafta perşembe ve cuma günleri arkadaşlar, dostlar veya aile büyüklerinizle ilgili alanlarda çeşitli sorumluluklar almanız gerekebilir. Çevrenize dönük olacağınız bu süreçte, size danışılması, fikrinizin alınması söz konusu olurken, sizde arkadaşlarınıza destek olmak durumunda kalabilirsiniz. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat