Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

847
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta karşı burcunuzda gerçekleşecek yeni ay başta evlilik, eşiniz, partneriniz ve genel olarak ikili ilişkileriniz adına yeni kararlar almanızı, harekete geçme isteğinizi tetikleyecek. Bu hafta olayları başlatmak, aldığınız bir kararı hayata geçirmek, sizi zorlayan bir durumdan kurtulmanız açısından destekli etkiler içinde olacaksınız.
 
Enerjiler, sorumluluklarınız ile kişisel arzularınız arasında denge aramanıza, kendi isteklerinizden vazgeçmeden, üzerinizde yük olan konuları hayatınızdan bir anlamda temizlemenize olanak sağlayabilir. Ancak, karşı burcunuzda gerçekleşecek güneş mars kavuşumu düşünerek adım atmak gerektiğini de vurguluyor. 

Haftalık planlarınızda Perşembe gününü daha çok rutin konularla geçirmeye, özellikle ortaklı iş ve projelerde önemli adımları atmadan hareket etmeye gayret edin. Perşembe günü 14.25 ile 17.26 arası ayın boşlukta olması nedeniyle bilhassa bu saat aralığında her konuda beklemede kalın. 

Cuma ve takip eden hafta sonu boyunca duygusal ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmıyor olması, karşı tarafın sizin istediğiniz adımları veya sorumlulukları yerine getirmemesi artık patlamanıza, sabrınızın bitmesine neden olabilir ki duygusal ilişkilerinizde değiştirmek istedikleriniz adına cesur ve duygusallıktan uzak davranma eğiliminiz yüksek olacak. Bu hafta değişim isteğinizi iyi yönetmek ve ne olursa olsun keskin kararlar almadan önce düşünerek hareket etmeniz önemli olacak diyebilirim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat