Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,327
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Pazartesi günü Akrep burcunda Venüs - Jüpiter kavuşumu olacak. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında çok aktif olacaksınız. Ayrıca bu dönemde çok şanslınız. Kariyerinizin getirilerini kolay bir şekilde toplayabilirsiniz. Gelecekle ilgili çok iyimser olacağınız ve adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında tanışacağınız yeni biri ile de bu dönemde bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Çarşamba günü Ay, Terazi burcunda Mars beraber olacak. Ay-Mars kavuşumunun verdiği etki ile beraber özellikle kariyerinizle ilgili yeni girişimler yapmak istiyorsunuz. Ön plana çıkmayı diliyorsunuz. Özellikle kariyerinizle ilgili başarı yakalamak adına kendinizi güçlü, girişken ve motive hissedeceksiniz. 

18 Kasım Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeni ay var. Akrep burcundaki yeni ayla beraber yeni birtakım sosyal çevrelere girmek adına yeni adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlar grubunuzu bu dönemde değiştirebilirsiniz. Gelecekle ilgili yeni planlar yapıyorsanız, bu planların adımlarını atabilirsiniz. Kariyerinizin getirilerini de daha rahat bir şekilde toplamak adına yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat