Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

2,322
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, kariyer alanınızda gerileme etkisi içinde olan Merkür, işinizle alakalı geçmişten gelen sorunları tekrar gündeminize oturtabilir. 

Oğlak burcu bu hafta

Bu hafta özellikle çalışan Oğlaklar adına iş alanlarınızda dikkatli olmanız gereken etkiler söz konusu. Bilhassa üstlerinizle olan ilişkilerinizde, görüşme ve toplantılarda durumları büyütmeden ve esnek olmaya gayret ederek konuları ele almalısınız. 

Ticari bağlantılarınız varsa bilhassa yabancılarla veya yurtdışıyla bağlantılı kontaklarda koşullar değişime oldukça açık olacak. Bu hafta sizin adınıza her türlü yeni başlangıç ve kontak daha sonraki günlerde değişim etkileri barındırıyor bu nedenle özellikle bu hafta belirginleşen yeni bir işle ilgili şartları çok yönlü değerlendirmeye gayret edin. 

Duygusal konularda karar vermek ve bu kararları hayata geçirmek adına bu hafta enerjiler destekli değil. Yeni bir tanışma, süregelen bir ilişkide artık şartları değiştirme adına değişim yapmak bu süreçte destekleyici değil. Bu hafta iş ve duygusal alanlarda alacağınız yeni kararlar sonradan tekrar revize etmeniz gereken durumlar olacaktır. Önceden başlayan bir işe devam edebilirsiniz ancak yepyeni bir fikri hayata geçirmemeye bakın. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat