Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,069
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle ilişkilerle ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Yakın çevre ilişkilerinizde düzelmeler olabilir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. İletişiminizi çok güzel ve etkili kullanma fırsatı bulacaksınız. Yalnız olan Oğlaklar bu dönemde yakın çevrelerinden biri ile flörtöz bir ilişkiye başlayabilir. 

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Özellikle para kazanmak adına atılması gereken adımları atamıyorsanız, tutulmanın etkisi ile adım atmak zorunda kalacaksınız. Paraya ve maddi değerlere bakış açınız bu dönemde değişebilir. Daha fazla gelir elde etmek adına neler yapmanız gerekiyorsa, bunların farkına varabilirsiniz. Para ile ilgili beklediğiniz haberlere veya direkt beklediğiniz paralara bu dönemde ulaşabilirsiniz. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber iletişim konusundaki beceriniz burada da vurgulanıyor. Yakın çevrenizle olan diyaloglarınız sayesinde birtakım pratik bilgiler hayatınıza girecek. Bu sayede yaşamınızın kolaylaştığını göreceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat