Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

1,118
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta yakın çevreniz, kardeşler, yakın arkadaşlar gibi alanlarda ani gelişmeler söz konusu olurken, hafta başı pazartesi ve salı günleri kısa seyahatlerde dikkatli olmakta fayda var. 


Kariyerinizle ilgili alanlar hafta ortasına kadar yoğun olacak, genel olarak iş alanlarınızda iletişim ve kontaklarınız öne çıkmakta. Ancak hafta başı boyunca etkili olacak Ay - Uranüs karşıtlığı, ailevi temaları, anneniz veya kadınlarla ilgili konuları bir yandan da hayatınızda aktive ederken, değişim etkileriniz vurgulu olacak. 

Kariyeriniz ve ev alanlarınızda koşulların tutarsız olması ve duygusal iniş çıkışlar hafta başı sizi yorabilir. Çarşambadan itibaren ipler sizin elinize geçiyor. Kontrolü elinize almak daha kolay olacak. Duygusal ve dünyevi konularda ele aldıklarınızı daha net ve kararlı şekilde sonuçlandırmak isteyeceksiniz. 

Çarşamba  ve cuma arası sosyal konular öne çıkabilir. Bu süreçte hareketli olacaksınız. Cumadan itibaren ise hafta sonu boyunca duygusal iniş çıkışlara, içe dönmeye, kendinizle kalmaya daha dönük olacaksınız. Cuma ve takip eden hafta sonu boyunca yakın çevrenizle ilişkilerinize dikkat etmek gerekmekte. Normalde üstünde durmadığınız durumlar hafta sonuyla birlikte sizi ani gerginliklere itebilir. Bu nedenle bu hafta cumadan itibaren karmaşık konuları ele almamaya bakın daha çok rutin işlerinizle oyalanmak daha doğru olacak. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat