Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,027
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar, 


Hafta genelindeki Jüpiter - Plüton ilişkisi aslında isteklerinizi çok daha büyüteç altına yatıracağınıza işaret ediyor. Para ile ilgili planlarınızı çok daha net ortaya koyarken, ödemelerle ilgili sorunları da daha kolay çözebileceksiniz. Unutmayın, Eylül ayı sizin için zor bir aydı ve şu anda da çözüm odaklı olmanız gereken bir aydan geçiyorsunuz. 

Haftanın genelinde gökyüzü sizden desteğini esirgemeyecek. Özellikle burcunuzda hareket eden Plüton ile Jüpiter'in yaptığı aılar hafta genelinde gücünüzü, karakterinizi ve hedeflerinizi çok daha rahat ortaya koymanızı sağlayacak.

Hemcinslerinizle konuşmalarda perşembe gününden itibaren çıkacak aksaklıklar veya yanlış anlaşılmalar, hafta sonu çözüme ulaşacak. Siz de bu süreçte insanların düşüncelerinin ne denli karmaşık olduğunu gözlemleme fırsatı bulacaksınız.

Ay'ın Yay burcundaki haraketi cumartesi gününden itibaren çok daha net bir şekilde hissedilmeye başlayacak. Cumartesi gününden itibaren yurtdışı seyahat planlarınıza odaklanabilirsiniz. 

Ödemeler, kartlar veya internet ile ilgili sıkıntılarınız cumartesi günü sabah saatlerinde bir anda karşınıza çıkabilir. Bu konuda kendinizi yormayın ve olayları akışına ve çözüme yönelik çalışmalarınızı pazar günü öğleden sonraya bırakmanızı tavsiye edebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat