Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

715
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Dolunayın etkisi ile beraber özellikle ikili ilişkiler, ortaklık gibi konularda stresli ve gergin anlar yaşayabilirsiniz. Duygusal  olarak hassassınız. Bu gerginliklerin devamında özellikle partneriniz ile ilgili bazı farkındalıklar kazanacaksınız. 

Bu hafta gezegenlerin sizin burcunuzda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Kendi hayatınızı şekillendirmek, kendi yaşamınıza yön vermek adına sorumluluk alacağınız ve kendi başınıza hareket edeceğiniz bir dönemdesiniz. Ciddi ve somut adımlar attığınız takdirde yaşamınızı şekillendirmek adına başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. 

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Gelecekle ilgili planlar yapıyorsunuz. Bu planları gerçekleştirmek adına kendinizi iyimser ve motive hissediyorsunuz. Bazen aşırıya kaçan eylemlerde bulunabilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında aktifsiniz. Çalışmalarınızın, kariyerinizin getirilerini de toplamak adına güzel etkiler alacaksınız. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat