Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,024
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, 


Bu hafta başı çarşambaya kadar olan dönemde, yuva ve aile konuları, kariyerinizle ilgili girişimler ve gelişmeler adına hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Ev ve kariyer arasında dengeyi sağlama, daha planlı olma, işinizle iligli güzel fırsatlar yakalama, yuvanızla ilgili değişiklik fırsatı, taşınma gibi konularda hem aktif hem de şanslı olacaksınız. 

Bu hafta ev, aile veya işinizle ilgili önemli bir kararınızı aktive etmek adına pazartesi ve salı günleri enerjiler daha dengeli ve destekleyici.

Çarşambadan itibaren, çocuklarla ilgili konulara yönelmek söz konusu olurken, bir yandan da ilişkiler ve duygusal konular da yeni kararlar alabilir, bunları hayata geçirmek adına da cesur adımlar atabilirsiniz.

Cuma öğle saatlerine kadar devam edecek etkiler, ilişkinizle ilgili beklentilerinizin arttığı, sonuç odaklı yaklaşımlarınızı öne çıkarmakta.

Cuma günü Ay burç değiştirirken sabah 09:45 ile öğlen 13:30 arası hassas bir aralıkta olacak. Bu süreçte yeni bir başlangıç yapmak hem iş adına hem de duygusal alanlarda desteklenmiyor. Cuma günü başlatmanız gereken bir iş veya durum varsa bunu öğleye kadar ele almamaya gayret edin. 

Cumartesi günü gerçekleşecek olan yılın son Dolunay'ı, mesleki konular ve sağlık alanlarınızı vurguluyor. Önünüzdeki bir haftalık süreçte bronşit ve benzeri solunum yolları rahatsızlıklarına karşı tedbirli olun. Diğer yandan Dolunay mesleki alanlarda haber beklediğiniz bir teklifi sonuçlandırmanıza, başlayan bir iş veya durumun olgunlaşmasına neden olacak ki kısa vadede iş teklifleri, fırsatlar ve mesleki gelişmeler açısından hareketli bir süreç sizi bekliyor. 

Sevgili Oğlak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat