Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Odamıza uygun raylı dolaba nasıl karar vermeliyiz?

18,364
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Odamıza uygun raylı dolaba nasıl karar vermeliyiz?

Odaya uygun raylı dolap için karar vermeden önce müşterilerden odalarının ortalama bir ölçüleri istenir. Bu ölçülere göre dolabın nereye konumlandırılacağına karar verilir. Yapılacak oda bir yatak odasıysa önce yatağın yeri belirlenir. Kalan boşluğa da dolabın yerleştirilmesi planlanır. Genellikle kapının arkasına veya ölü alanlar denilen alanlara dolaplar yerleştirilir.

Kapıdan içeri girildiğinde direkt olarak dolap görülmek istenmez. Bu durum göz önünde bulundurularak müşteriyle birlikte dolabın yerine karar verilir. Sonraki aşamada imalat ölçüleri alınıp, bilgisayarda üç boyutlu olarak dolabın şekli ve yeri kararlaştırıldıktan sonra imalat aşamasına geçilir. Küçük odalarda müşterilere genellikle L dolaplar önerilir. L dönüşlü dolapların derinliklerini daha dar yapıp bu kısımlara katlanarak konulacak eşyalar yerleştirilir. Diğer bölümler derin yapılarak askı ve yüklük gibi kullanılır. Bu sayede müşterilerin uzun yıllar kullanabileceği güzel dolaplar imal edilebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat