Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

New York gezisinde ne tür sorunlar yaşanabilir?

12,750
kez izlendi
Puan: 4.81 / 5
Detaylı Açıklama

New York gezisinde ne tür sorunlar yaşanabilir?

New York gelişmiş bir şehir olduğundan ihtiyaçlarınıza yönelik bir sıkıntı yaşamanız oldukça zordur. New York kentinde aradığınız her şeyi bulmak mümkündür. 

Eski dönemlerde New York'ta suç oranları yüksekti ancak şehir yönetiminin ve New York polis departmanının titiz çalışmaları sonucu günümüzde bu bölgedeki suç oranı azalmıştır. 

New York'un en tehlikeli bölgesi olarak bilinen Harlem, Bill Clinton'un 2001 yılında bu bölgede ofis açmasıyla birlikte değişime uğramış ve Harlem'deki suç oranlarında düşüş gözlenmiştir. 

New York'a giden insanların çoğu metro ile ilgili ön yargılara sahiptir ancak metro konusunda korkulacak bir durum yoktur. Özellikle New York'un turistik bölgelerinde metroya güvenle binebilirsiniz. 

New York'taki metrolar güvenli olmalarının yanı sıra ilginç insanları görmeniz için de en uygun yerdir. Fotoğraf çekmekle ilgileniyorsanız metro yolculuğunda ilginç karelere rastlayabilirsiniz.

New York'taki insanlar genel olarak cana yakın ve yardımseverdir. Bir sorununuz olduğunda çevredeki insanlardan yardım isteyebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat