Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Nasıl çıkma teklif edilir?

30,265
kez izlendi
Puan: 4.12 / 5
Detaylı Açıklama

Nasıl çıkma teklif edilir?

Çıkma teklif ederken kullanacağınız kelimelere ve uslubunuza özen göstermelisiniz. Çıkma tekliflerinde en çok yapılan yanlış klişelere başvurmaktır. Siz mümkün olduğunca klişelere başvurmayın.

Çıkma teklif ederken "Benimle çıkar mısın" kalıbını asla kullanmayın. Benimle çıkar mısın, diye sormak yerine "birlikte kahve içmeye gidelim mi" ya da "sinemaya gitmek ister misin" gibi daha davetkar tekliflerde bulunun. Niyetiniz zaten karşıdan anlaşılacaktır. Zaten size gereken duygularınızı açmak için uygun bir ortam. Karşınızdaki teklifinizi kabul edip sizinle yemeğe ya da kahve içmeye geldiğinde ona duygularınızı açabilirsiniz.

Buluştuğunuzda ona "Senden gerçekten hoşlanıyorum" ya da "Sana karşı duygularım" var gibi cümlerle açılın veya ona aşık olduğunuzu söyleyin. Yine dikkat etmelisiniz ki "Benimle çıkar mısın" kalıbını burada da kullanmayın. Bu çok eski moda bir teklif olur ve reddedilme ihtimali çok yüksektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat