Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mutluluk çubuğu nasıl takılır?

114,695
kez izlendi
Puan: 4.64 / 5
Detaylı Açıklama

Mutluluk çubuğu nasıl takılır?

İlaç tedavisinden fayda görmeyen ya da bu ilaçların yan etkisinden dolayı kullanamayan kişilerde halk arasında mutluluk çubuğu olarak da bilinen penis protezleri kullanılır.

Penis protezi ya da mutluluk çubuğu çoğunlukla genel anestezi altında yapılır, gerek görüldüğü durumlarda belden aşağısı uyuşturularak da bu ameliyat gerçekleştirilebilir.

Hasta ameliyat için hazırlandıktan sonra mutluluk çubuğu genellikle penis üzerine, ön ya da arka yüzüne, bazen de yumurta torbası ile penisi birleştiren bölgeye kesi ile içeriye girilerek silikondan yapılmış mutluluk çubukları takılır.

Penis protezi ameliyatı süresi, bükülebilir penis protezleri için yaklaşık yarım saat, şişirilebilir penis protezleri için ise bir saatin altında sürer.

Ameliyat sonrası idrar sondası takılır ve bu bir ya da iki gün kalır. Hasta ameliyat sonrası genellikle bir ya da iki gün süre ile hastanede tutulur, idrar yapması görüldükten sonra taburcu edilir.

Penis protezi ameliyat sonrası dışarıdan görünen herhangi bir cihaz, aparat yoktur, protezin tamamı penis içerisine koyulur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat